آیفون 15 پرو

جزئیات بیشتری در مورد آنچه می‌توانیم از آیفون 15 در اواخر امسال انتظار داشته باشیم ظاهر شده است: حاشیه‌های نازک‌تر در دو مدل Pro و لبه‌های خمیده در هر چهار گوشی، برای زیبایی‌شناسی اپل واچ.

این موضوع از سوی متخصص باتجربه اپل ShrimpApplePro است، که می گوید اندازه صفحه نمایش در چهار گوشی مانند سال گذشته باقی می ماند. علاوه بر این، جزیره دینامیک راه خود را به هر مدلی نیز باز خواهد کرد.

راهنمایی‌کننده تاکید می‌کند که صفحه‌نمایش‌ها صاف می‌مانند این فقط حاشیه‌ها هستند که به بقیه قسمت‌های بدنه گوشی خم می‌شوند. با این حال، ظاهراً تغییر چندانی در طراحی واحد تلفن دوربین سلفی ایجاد نمی‌شود.

خوب من نتیجه طراحی نمایشگر سری آیفون 15 را دارم.  تمام سری های آیفون 15 دارای اندازه صفحه نمایش مشابه با سری آیفون 14 خواهند بود و  پرو 15 دارای حاشیه های نازک تری با لبه های منحنی خواهد بود، صفحه نمایش همچنان صاف است، فقط قاب ها منحنی هستند .

ایفون 15

بازگشت منحنی ها

به آیفون 14 نگاهی بیندازید و خواهید دید که قاب ها در حال حاضر به طرز چشمگیری نازک هستند، بنابراین جالب خواهد بود که ببینید دقیقاً در مورد دو گوشی گران قیمت تر در این محدوده چقدر کاهش می یابد. 

ما همچنین مشتاق دیدن این قاب‌های خمیده هستیم. این امکان وجود دارد که اپل به طور کلی به طراحی منحنی‌تری بازگردد، چیزی که در آیفون 11 دیدیم.

 

منبع در اینجا گران ترین مدل را “iPhone 15 Pro Max (معروف به Ultra)” می نامد و اذعان می کند که ما هنوز مطمئن نیستیم که اپل قرار است این گوشی را چه نامی بگذارد: در هفته های اخیر چندین شایعه آیفون 15 اولترا را شنیده ایم.

تجزیه و تحلیل: زیباترین آیفون تاکنون؟

همان افشاگری که این اطلاعات جدید را ارائه کرده است همچنین می‌گوید که آیفون 15 پرو مکس (یا آیفون 15 اولترا) ظاهرا “بسیار زیبا” است – و از توضیحات می‌توان دید که این گوشی‌ها چگونه جذابیت بصری زیادی خواهند داشت.

 

با نازک‌تر شدن حاشیه‌ها در مدل‌های Pro، تقریباً تمام صفحه‌نمایش توسط پیکسل‌های واقعی اشغال می‌شود. افکت منحنی را دقیقاً در لبه‌ها اضافه کنید، و این تصور را به دست می‌آوریم که خط تولید آیفون 15 ممکن است واقعاً برای چشم آسان باشد.

 

در حالی که این حاشیه‌های نازک‌تر به آیفون 15 و آیفون 15 پلاس نمی‌آیند، طبق شایعات، این گوشی‌ها در لبه‌های آن نیز کمی خمیده خواهند شد. ظاهر زاویه‌دار بیرون است، و ظاهر گردتر به نظر می‌رسد.

 

با توجه به تجربه و تخصص تیم طراحی اپل، ما اکنون بسیار مشتاقانه منتظریم ببینیم که سری آیفون 15 چه چیزی را از نظر ظاهر واقعی آنها ارائه می دهد .

صفحه آپارات ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
برای سفارش رنگ محصول یا فروش همکاری با شماره 09365373933 در ارتباط باشید.
+ +