چگونه نسخه بتای iOS 17 را بر روی آیفون خود دانلود کنیم؟

abjeez 1402/03/16
ios 17

انتظار برای جدیدترین اعلان نرم افزار اپل برای آیفون ها – iOS 17 – به پایان رسید! در WWDC 2023 نگاهی اجمالی به iOS 17 آینده داشتیم که به این معنی است که آیفون‌ها در آستانه یک تغییر جدید جدید هستند.

فرقی نمی‌کند آخرین آیفون 14، آیفون 13 یا حتی آیفون 11 را داشته باشید، مطمئن باشید که iOS 17 بدون نیاز به صرف هزینه، گوشی شما را به یک گوشی کاملاً جدید ارتقا می‌دهد.

نسخه بتای iOS 17 بلافاصله پس از سخنرانی اصلی در دسترس اعضای برنامه توسعه دهنده سالانه 99 دلاری اپل قرار گرفت، اما اگر نمی‌توانید هزینه سالانه پیوستن به برنامه را بپردازید، نسخه بتا عمومی در ماه ژوئیه برای اعضای برنامه رایگان اپل در دسترس خواهد بود. برنامه نرم افزاری بتا.

به یاد داشته باشید که اگرچه ممکن است این مجموعه کاملی از ویژگی‌ها نباشد که پس از رسیدن به اواخر سال جاری شاهد آن خواهیم بود، اما انتظار اشکالات زیادی را دارید. در غیر این صورت، ممکن است بخواهید تا انتشار نهایی که اپل می گوید برای پایان سال برنامه ریزی شده است، صبر کنید.

اما اگر نمی‌توانید صبر کنید، در اینجا نحوه دانلود بتای اولیه iOS 17 بر روی آیفون خود آورده شده است.

ios17

چگونه نسخه بتا iOS 17 را بر روی آیفون خود نصب کنیم؟

برای دانلود و نصب نسخه بتای عمومی iOS 17، باید در برنامه Apple Developer ثبت نام کرده و به صفحه ثبت نام بروید.

به Apple ID خود وارد شوید – باید احراز هویت دو مرحله ای را فعال کنید – سپس برای ثبت نام، اطلاعات مربوط به بیو و پرداخت خود را وارد کنید.

به سایت Apple Developer در iPhone خود بروید، وارد Apple ID خود شوید و با شرایط و ضوابط ظاهر شده موافقت کنید. سپس به صفحه دانلودها بروید.

اگر به درستی به برنامه ملحق شده اید، دانلودهای بتای توسعه دهنده باید برای iOS 17 ظاهر شوند.

به تنظیمات > عمومی > به روز رسانی نرم افزار بروید. نسخه بتا  باید به صورت خودکار در آنجا ظاهر شود. پس از نمایش، روی Install ضربه بزنید و شروع به دانلود می کند.

پس از چند لحظه و چند بار راه اندازی مجدد، iOS 17 را روی آیفون خود خواهید داشت! اما به خاطر داشته باشید که برای این نسخه زودهنگام، کاهش سرعت و خرابی در لحظات تصادفی وجود خواهد داشت.

از آنجایی که این نسخه بتا برای توسعه دهندگان است، نه تنها باید در برنامه Apple Developer ثبت نام کنید، بلکه باید هزینه نیز پرداخت کنید.

اگر توسعه‌دهنده نیستید، منتظر بتا عمومی باشید که بعداً ارائه می‌شود. امتحان کردن این کار رایگان است و فقط باید در برنامه نرم افزار بتا اپل ثبت نام کنید. اگرچه نسخه بتای عمومی احتمالاً نسبت به نسخه بتای توسعه‌دهنده اولیه باگ کمتری خواهد داشت، اما همچنان یک نسخه آزمایشی خواهد بود، بنابراین می‌تواند مشکلات زیادی داشته باشد که ممکن است بخواهید از آنها اجتناب کنید. در این صورت، منتظر عرضه کامل iOS 17 در اواخر سال باشید.

آیا باید iOS 17 را دانلود کنم؟

اگر یک آیفون قدیمی در جایی در کشو ذخیره کرده اید، آپدیت را در آن دانلود کنید. در غیر این صورت، دانلود نسخه بتا  را در دستگاه اصلی خود توصیه نمی کنیم. نسخه‌های بتا اولیه پر از اشکال و مشکلات هستند و می‌توانند عمر باتری شما را به شدت کاهش دهند. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که تا اواخر چرخه بتا، احتمالاً در ماه جولای یا آگوست سال جاری، قبل از ریسک کردن صبر کنید.

برای iOS 17 به چه گوشی نیاز دارید؟

لیست دستگاه‌های سازگار با iOS 17 باید به سال 2018 بازگردد، بنابراین از iPhone XS به بالا. این شامل آیفون XS مکس و آیفون XR می شود. متأسفانه، اگر یک مدل قدیمی دارید، ممکن است برای به‌روزرسانی جدید واجد شرایط نباشید. ممکن است در آینده نزدیک به‌روزرسانی‌های امنیتی دریافت کنید، اما هیچ یک از ویژگی‌های جدید که بخشی از iOS 17 یا نسخه‌های جدیدتر است، به گوشی شما نمی‌آیند.

صفحه آپارات ما

1 دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.