ثبت شکایت

ثبت شکایت در رابطه با محتوا

در صورتی که در وبسایت ما محتوایی وجود دارد که حقوق و مالکیت محتوا ، عکس یا … برای شما میباشد میتونید از طریق ایمیل

info@datkala.com لینک صفحه ای که محتوا شما قرار گرفته شده رو ارسال کنید تا پس از برسی محتوا شما حذف گردد .

 

 

ثبت شکایت در رابطه با ارسال سفارش و پرداخت

در صورتی که از سفارش ارسالی خودتون رضایت ندارین یا قصد برگشت محصولی که سفارش دادین رو دارین لطفا به دقت شرایط مرجوع کالا رو مطالعه کنید .

در صورتی که خرید خودتون رو انجام دادین و هنوز اطلاعاتی در رابطه با ارسال سفارشتون در دسترستون نیست لطفا از بخش سفارشات من در حساب کاربریتون ، سفارش مورد نظرتون رو که ملاحظه کردین جلوش دکمه “نمایش” رو بزنید تا اطلاعات کامل در رابطه با ارسال و بسته بندی و کد رهگیری سفارشتون رو داشته باشین .

در صورتی که از سفارشات من اقدام کردین و هیچ اطلاعاتی ندیدین لطفا فورا با بخش فروش 02156116514 از ساعت 9 الی 18 تماس حاصل فرمائید (برای پیگیری سفارش)

 

بسته من ارسال شده کد رهگیری صادر شده اما به دست من نرسیده است هنوز

اگه بسته شما از طریق پست پیشتاز یا سفارشی ارسال شده باشه و بعد از 14 روز به دست شما نرسه شما باید اقدامی کنید در کمتر از این زمان احتمال این وجود داره که به دلیل مشغله کاری زیاد اداره پست نتونسته بسته رو به دست شما برسونه .

همچنین همیشه از وبسایت پست که برای رهگیری سفارشات پستی هست http://itemtracking.post.ir/ اقدام به رهگیری سفارشتون کنید ، اگه بسته به اداره پست شما رسیده باشه اما پستچی اونو براتون نیوورده باشه احتمالش هست که دست پستچی باشه یا پستچی اورده باشه نبودین برگشت زده اداره پست ، در این حالت حدود 4 روز بسته شما در اداره پست میمونه و اگه دنبالش نرید برگشت میخوره به آدرس ما و هزینه مجدد بابت برگشتت از ما دریافت میکنن . (که در این صورت هزینه برگشت و ارسال مجدد به عهده شماست)

اما اگه بعد از 14 روز بسته به دست شما نرسید چیکار کنم ؟

بعد از 14 روز شماره سفارشتون رو برای بخش فروش بفرستین ، ما بعد از دریافت از طریق اداره پست مبدا سفارش رو پیگیری و ثبت شکایت میکنیم و لحظه ای شمارو در جریان اتفاقات میزاریم .

 

شکایتم در مورد موضوع دیگری هست (کارمندان ، پاسخگویی ، بخش اجرایی ، انبارداری و  …)

در صورتی که موضوع شکایت شما هر موردی دیگری باشد میتونید از طریق ایمیل info@datkala.com با مدیریت مجموعه دات کالا در ارتباط باشین . (پاسخگویی به ایمیل حدود 4 روز کاری زمانبر میباشد)

دقت داشته باشین که فقط در صورت حل نشدن مشکل شما در موارد بالا با ایمیل مدیریت در ارتباط باشین

فیلتر بر اساس شهر محصول
دات کالا
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
دات کالا