تماس با دات کالا
—————
لطفاً پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی، ابتدا پرسش‌های متداول را مشاهده کنید.

تعطیلات دات کالا

روزهایی که به دلیل تعطیلی رسمی، دات کالا هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد، در سال ۱۴۰2 به شرح زیر است:

۱۳
فروردین
روز طبیعت
۱۴
خرداد
رحلت امام خمینی(ره)
5
مرداد
تاسوعا
6
مرداد
عاشورا
15
شهریور
اربعین حسینی
23
شهریور
رحلت حضرت رسول اکرم
۲۲
بهمن
سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

مراکز امور مشتریان

آدرس  : تهران فردوسی مرکز تجارت جهانی فردوسی طبقه اول واحد 104

(لطفا توجه کنید از پذیرش شما بدون هماهنگی با کارشناسان معذوریم و خواهشمند هستیم قبل از مراجعه هماهنگ کنید. همچنین ساعات مراجعه از شنبه تا پنجشنبه ۱۰ الی 18 به جز ایام تعطیل رسمی است تا با حضورتان ما را مفتخر کنید)

خدمات پس از فروش

لطفاً کالا را برای بازگرداندن و ارسال آن به خدمات پس از فروش دات کالا از طریق پست، تنها به  کد پستی :  ارسال کنید. قبل از ارسال با کارشناس های دات کالا تماس بگیرید. (لطفا توجه کنید ارسالی های بدون هماهنگی فاقد اعتبار و تحویل گرفته نمیشود و هزینه رفت و برگشت در این صورت به عهده مشتری میباشد)

توجه داشته باشید که 09002190010 تنها شماره‌هایی هستند که دات کالا از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود تماس میگیرد. بنابراین ارسال هرگونه تماس تحت عنوان دات کالا، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام دات کالا است. در صورت دریافت چنین تماس هایی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  info@datkala.com و datkalaonline@gmail.com اطلاع دهید. قابل ذکر است که این شماره‌ها تنها سامانه ارسال تماس هستند و وضعیت پردازش سفارشات مشتریان، رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه دات کالا را به اطلاع کاربران می‌رسانند. لطفاً توجه داشته باشید که امکان دریافت و رسیدگی به تماس شما از طریق این شماره‌ها وجود ندارد و فقط از طریق شماره 09002190010 قابل پیگیری است.

کالا هایی که دیده ایید !
فیلتر بر اساس شهر محصول
دات کالا
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

دات کالا