تماس با ما

تماس با دات کالا

لطفاً پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی، ابتدا پرسش‌های متداول را مشاهده کنید.


تعطیلات دات کالا

روزهایی که به دلیل تعطیلی رسمی، دات کالا هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد، در سال ۱۴۰۰ به شرح زیر است:

۱۳
فروردین
روز طبیعت
۱۴
خرداد
رحلت امام خمینی(ره)
۲۷
مرداد
تاسوعا
۲۸
مرداد
عاشورا
۵
مهر
اربعین حسینی
۲۲
بهمن
سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

 

اطلاعات دات کالا
—————————-

دفتر مرکزی

آدرس  : تهران نسیم شهر محله نسیم شهر، خیابان امام خمینی، خیابان بین اول و دوم، ساختمان پاساژ قائم، طبقه همکف، واحد 20

مراکز امور مشتریان

آدرس  : تهران نسیم شهر محله نسیم شهر، خیابان امام خمینی، خیابان بین اول و دوم، ساختمان پاساژ قائم، طبقه همکف، واحد های 20

(لطفا توجه کنید از پذیرش شما بدون هماهنگی با کارشناسان معذوریم و خواهشمند هستیم قبل از مراجعه هماهنگ کنید. همچنین ساعات مراجعه از شنبه تا پنجشنبه ۱۰ الی 18 به جز ایام تعطیل رسمی است تا با حضورتان ما را مفتخر کنید)

خدمات پس از فروش

لطفاً کالا را برای بازگرداندن و ارسال آن به خدمات پس از فروش دات کالا از طریق پست، تنها به  کد پستی : 3768111965 ارسال کنید. قبل از ارسال با کارشناس های دات کالا تماس بگیرید. (لطفا توجه کنید ارسالی های بدون هماهنگی فاقد اعتبار و تحویل گرفته نمیشود و هزینه رفت و برگشت در این صورت به عهده مشتری میباشد)

 

  تلفن تماس با دات کالا 02156573892

ایمیل سازمانی datkalaonline@gmail.com

پاسخگویی 10 ساعته و 6 روز هفته از ساعت 10 الی 17


توجه داشته باشید که 09365373933 و 02140559458 تنها شماره‌هایی هستند که دات کالا از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود تماس میگیرد. بنابراین ارسال هرگونه تماس تحت عنوان دات کالا، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام دات کالا است. در صورت دریافت چنین تماس هایی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  info@datkala.com و datkalaonline@gmail.com اطلاع دهید.
قابل ذکر است که این شماره‌ها تنها سامانه ارسال تماس هستند و وضعیت پردازش سفارشات مشتریان، رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه دات کالا را به اطلاع کاربران می‌رسانند. لطفاً توجه داشته باشید که امکان دریافت و رسیدگی به تماس شما از طریق این شماره‌ها وجود ندارد و فقط از طریق شماره 02140559458 قابل پیگیری است.